شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:46 منتشر شده در مورخ: 1401/05/14 شناسه خبر: 1888089
واکنش دبیرکل فدراسیون فوتبال به استوری مشکوک ملی‌پوشان درباره نمایندگان مجلس؛

کامرانی فر: تفرقه و دودستگى در تیم ملى خط قرمز ماست

کامرانی فر: تفرقه و دودستگى در تیم ملى خط قرمز ماست
دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: هرگونه مداخله مجلس یا دولت در امور فدراسیون فوتبال را رد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از فدراسیون فوتبال حسن کامرانى فر پیرامون موضوعاتى که در خصوص مداخله در موضوعات داخلى فدراسیون خصوصا مسئله انتخابات مطرح مى شود، اظهار داشت: اولا ذکر این نکته لازم و ضرورى است که فدراسیون فوتبال منطبق با قواعد بین المللى و اساسنامه خودش به صورت کاملا مستقل اداره مى شود و در هیچ حوزه اى توصیه پذیر نبوده و در امور فدراسیون هیچ دخالتى صورت نمى گیرد. یک نمونه این موضوع شایعاتى بود که در مورد مداخله در تغییر کادر فنى تیم ملى مطرح مى شد اما در نهایت دیدیم تنها فدراسیون در این خصوص به صورت مستقل تصمیم گیرى کرد.

وی افزود: در مورد انتخابات هم هرچند تمایلى به صحبت ندارم اما به این نکته اشاره مى کنم که فدراسیون بر مبناى اساسنامه خودش و به صورت مستقل اقدام مى کند و هیچ مداخله اى در این مسایل وجود ندارد.
جا دارد از نقش حمایتى مجلس در تصویب و تخصیص کمک هاى دولتى خصوصا به منظور حمایت از تیم ملى و پیگیرى پاداش ملى پوشان قدردانى کنیم. زمانى که مجلس در تخصیص کمک هاى دولتى به فدراسیون ها کمک مى کند، ما نیز پاسخگویى در زمینه نحوه هزینه کردن اعتبارات دولتى به مجلس را وظیفه خود مى‌دانیم که این نه مداخله بلکه وظیفه نظارتى نمایندگان مردم است.
دبیرکل فدراسیون فوتبال تصریح کرد: خواسته صریح فدراسیون فوتبال از اعضاى تیم ملى رعایت اخلاق حرفه اى و عدم ورود به بخش هاى دیگر و موضع گیرى در خصوص مسائلى است که در حوزه مسئولیت بازیکن قرار نمى گیرد. تفرقه و دودستگى در تیم ملى خط قرمز ماست و آن را تحمل نخواهیم کرد. بازیکنان تیم ملى ممکن است نگرانى هایى داشته باشند که بخشى از آنها به حق باشد اما این موضوعات باید در جاى خودش و بین اعضاى خانواده مطرح شود اما بعضى اقدامات و رفتارها قابل قبول نیست.
کامرانی فر ادامه داد: خواسته صریح هیات رییسه فدراسیون برقرارى انضباط و آرامش کامل در تیم ملى و ایستادن در برابر هرگونه خط تفرقه ، دودستگى و حاشیه سازى است. فدراسیون از تیم ملى با تمام قوا مراقبت مى کند و البته نسبت به شناسایى عوامل تفرقه افکن بیرونى که از آنها شناخت کامل داریم و سعى مى کنند با این اقدامات به تیم ملى نزدیک شوند اقدام خواهیم کرد.
https://stat.dana.ir/1888089
ارسال نظر
نظرات