شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 10:37 منتشر شده در مورخ: 1401/05/19 شناسه خبر: 1888943
فرماندار آبیک:

آبیکی‌ها از گواراترین آب برخوردار خواهند بود

آبیکی‌ها از گواراترین آب برخوردار خواهند بود
حامد فتوحی با اشاره به جریان آب سد طالقان در شبکه آبرسانی آبیک گفت: سرانجام یکی از آروزهای آنها در دولت سیزدهم محقق شد و به امید خدا آبیکی‌ها از گواراترین آب برخوردار خواهند بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حامد فتوحی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ با اشاره به اتمام مباحث عمرانی پروژه آبرسانی به آبیک اظهار کرد: انتقال آب سد طالقان به شبکه آبرسانی که به تدریج صورت گرفت با جاری شدن آب در مخزن شهرستان به پایان رسید.

وی با بیان اینکه عملیات گندزدایی و شست‌وشوی لوله‌های مسیر انجام شده است، افزود: آب مخزن پس از آزمایش‌های میکروبی و بهداشتی که به وسیله نمونه برداری از ورودی و خروجی مسیر توسط کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی انجام شد جهت مصرف عموم مورد تایید قرار گرفته است.
 
فرماندار آبیک با تاکید بر کیفیت بالای آب این شهرستان گفت: سطح نیترات آب آبیک بین 4 و 5 است و به امید خدا آبیکی‌ها از گواراترین آب برخوردار خواهند بود.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: این پروژه 17.5 کیلومتری که اعتباری بالغ بر 400 میلیارد تومان صرف آن شد؛ غیر از آبیک 200 روستای دیگر را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد اما سخت ترین مسیر متعلق به شهرستان آبیک بود و با تمام دشواری‌هایی که داشت به سرانجام رسید.
 
فتوحی در پایان ضمن تشکر از صبر و بردبای مردم آبیک بیان کرد: این یک انتظار طولانی بود و موضوع آبرسانی باید حل می‌شد چراکه مردم این شهرستان با دبه‌های آب گذران می‌کردند و سرانجام یکی از آروزهای آنها در دولت سیزدهم محقق شد.
 
انتهای پیام/

 

https://stat.dana.ir/news/1888943.html/share
ارسال نظر
نظرات